Czym jest Investment University

Investment University (wcześniej znany, jako Forex University) jest jednym z prekursorów edukacji na polskim rynku walutowym. IU powstał po to, by przygotować inwestorów do profesjonalnego handlu na rynkach finansowych. Chcemy promować ekspercką wiedzę oraz minimalizować ryzyko niepotrzebnych strat, wynikających z braku doświadczenia. Eksperci Investment University uczą jak skutecznie inwestować, nie tylko na rynkach walutowych ale także kontraktach CFD, indeksach i surowcach.

Forex University - Investment University

Dzięki przystępnej formule warsztatów oraz zaangażowaniu w projekt czołowych ekspertów proces nauki jest efektywny oraz dostosowany do różnego poziomu zaawansowania słuchaczy. Zajęcia prowadzone są w blokach rozplanowanych na kilka spotkań, by kompleksowo omówić wszystkie istotne aspekty skutecznego tradingu.Projekt Investment University powstał z inicjatywy osób od lat zaangażowanych w rozwój polskiego rynku Forex, prywatnie i zawodowo. Prelegentami prowadzonych przez nas warsztatów są m.in. traderzy walutowi, osoby zarządzające aktywami w czołowych polskich instytucjach i eksperci znani z mediów. Bardzo ważnym aspektem naszych szkoleń jest to, że nasi prelegenci są wieloletnimi praktykami. Podczas szkoleń przedstawiają swoje wejścia oraz strategię handlu. Szczegóły prowadzonego portfela są cały czas dostępne, więc ich praktyczne umiejętności można natychmiast zweryfikować, co bezsprzecznie wyróżnia nas od innych szkoleniowców.

100 szkoleń internetowych, 600 tysięcy obejrzanych filmów edukacyjnych

Poznaj grupę naszych ekspertów odpowiedzialnych za wysoki poziom szkoleń w Investment University

Więcej Eksperci Investment University

Uczestnicy naszych zajęć mogą uzyskać całkowitą refundację kosztów poniesionych na szkolenia
Dlaczego warto nam zaufać?

• W proces edukacyjny zaangażowaliśmy uznanych na naszym rynku specjalistów.
  • Uczymy skutecznych oraz sprawdzonych strategii inwestycyjnych.
  • Stawiamy na kompleksową edukację - zajęcia trwają kilka dni.
  • Uczestnicy mogą uzyskać pełną refundację poniesionych kosztów.
  • Po szkoleniu inwestorzy zostają objęci miesięcznym okresem konsultacyjnym.
  • Uczestnicy szkoleń otrzymują podręcznik (w formie e-booka) oraz wszelkie potrzebne materiały (m.in. autorskie wskaźniki).
  • Dziesiątki różnych wystąpień i prelekcji na branżowych konferencjach i wykładach.
  • Ścisła współpraca z wiodącymi uczelniami ekonomicznymi w Polsce. Bierzemy aktywny udział w szkoleniu młodych inwestorów.
Investment University

Wiarygodność

Investment University, w odróżnieniu od wielu firm zalewających polski rynek szkoleniowy, nie udziela wątpliwej jakości gwarancji, że po odbyciu kursu uczestnicy uzyskają finansową niezależność oraz z miejsca zaczną zarabiać. Zamiast stosować proste chwyty marketingowe oraz obiecywać nierealne stopy zwrotu, nasza firma stawia na rzetelne przygotowanie do profesjonalnego handlu na rynkach finansowych. Jesteśmy przekonani, że po zakończeniu cyklu szkoleniowego każdy z uczestników otrzyma odpowiednią wiedzę, by w pełni świadomie inwestować pieniądze na rynku, korzystając ze strategii sprawdzających się od lat.